Prawnik Wodzisław Śląski

Sprawna i szybka obsługa Klienta to cel, który przyświeca całemu naszemu zespołowi. To dlatego jesteśmy dostępni przez 24h i zapewniamy kompleksową pomoc prawną zaledwie do kilku godzin od momentu skontaktowania się z nami. Pełnimy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.
prawnik wodzisław śląski

Czym różnimy się od konkurencji z Wodzisławia Śląskiego?

Dostępność 24h

W trosce o dobro naszych Klientów jesteśmy dostępni przez 24h. Każdy Klient otrzyma od nas pomoc zarówno tak samo w dzień, jak i w nocy. Jesteśmy dostępni pod wskazanymi numerami telefonów i o każdej porze możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia Twojej sprawy. Ustalamy terminy spotkań biznesowych na terenie całego Śląska.

radca prawny

Pełna dyspozycyjność w weekendy

Kiedy kancelarie są pozamykane, my czuwamy przy naszych telefonach i przez cały czas jesteśmy w gotowości, aby w razie pojawienia się problemu, móc się spotkać lub dojechać na czynności procesowe na terenie całego Śląska najszybciej jak to możliwe. Przez całą sobotę i niedzielę co najmniej jeden z naszych prawników czuwa pod telefonem, aby w każdym momencie, móc szybko i skutecznie zareagować na daną sytuację.
doświadczony radca w wodzisławiu śląskim

Wieloletnie doświadczenie zawodowe

Mamy 15 lat doświadczenia w zakresie udzielania porad prawnych. Współpracujemy jedynie z najbardziej cenionymi adwokatami z całego województwa śląskiego, którzy gwarantują obecność podczas każdej rozprawy w Sądzie, a także podczas przesłuchań w Prokuraturze czy na Policji. Wszystkie sprawy nadzorujemy osobiście.Nie korzystamy z usług aplikantów adwokackich.

Twój prawnik w Wodzisławiu Śląskim – w jaki sposób działamy

Świadczymy kompleksową pomoc prawną na terenie całego Śląska, a w szczególności w takich miastach jak Rybnik, Wodzisław Śląski oraz Żory. Nasze bogate doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych spraw pozwala profesjonalnie i skutecznie pomóc zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Zakres naszych działań dotyczy prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, obsługi firm oraz pomocy prawnej. Nie zamykamy się w sztywnych ramach pracy kancelarii – jesteśmy dla Klienta 24h i kiedy zachodzi potrzeba, jesteśmy w stanie dojechać na spotkanie na terenie całego Śląska.

Już w trakcie pierwszego spotkania przystępujemy do podstawowej analizy danej sprawy. Po oficjalnym rozpoczęciu współpracy każdemu Klientowi przydzielony zostaje indywidualny opiekun, który następnie dokonuje gruntownej i rzetelnej analizy sprawy, po czym rozpoczyna swoje działania. Ze względu na różne charaktery spraw każdy nasz Klient traktowany jest sposób indywidualny, ponieważ dopiero dogłębne rozpoznanie problemu, rozpoznanie wszystkich okoliczności i poznanie wymagań Klienta umożliwia znalezienie najlepszego rozwiązania i zapewnienia satysfakcji Klientowi, a także nam.

kancelaria adwokacka kancelaria adwokacka prawa karnego

Nasze usługi prawne

Świadczymy pomoc prawną z następujących dziedzin :
K

PRAWO RODZINNE

Pomoc z zakresu prawa rodzinnego obejmuje:
✓ pomoc w uzyskaniu rozwodu i separacji,
✓ sprawy majątkowe, w tym podział majątku wspólnego,
✓ uzyskanie alimentów,
✓ podwyższenie lub obniżenie alimentów,
✓ ustalenia dotyczące władzy rodzicielskiej.

K

PRAWO KARNE

Pomoc z zakresu prawa karnego obejmuje:
✓ reprezentowanie podejrzanych na przesłuchaniach przed organami Policji i w Prokuraturze w postępowaniach przygotowawczych,
✓ obrona przed sądem w postępowaniu karnym,
✓ postępowanie apelacyjne,
✓ postępowania karno-skarbowe,
✓ porady prawne.

K

PRAWO CYWILNE

Pomoc z zakresu prawa cywilnego obejmuje:
✓ reprezentowanie klientów w sądzie,
✓ udzielanie porad prawnych,
✓ sporządzanie pism procesowych,
✓ sporządzanie umów cywilno-prawnych,
✓ prawo spadkowe,

K

OBSŁUGA FIRM

Obsługa osób prowadzących działalność gospodarczą obejmuje:
✓ reprezentowanie w postępowaniu sądowym,
✓ reprezentowanie w sprawach pozasądowych,
✓ pomoc w dochodzeniu należności,
✓ pomoc prawna.

K

PRAWO GOSPODARCZE

Pomoc z zakresu prawa gospodarczego obejmuje:
✓ sporządzanie pism procesowych,
✓ czynny udział w sprawach sądowych,
✓ prowadzenie czynności sądowych i pozasądowych,
✓ doradztwo prawne,
✓ sporządzanie umów.

K

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Pomoc prawna w zakresie prawa administracyjnego obejmuje:
✓ reprezentacja przed organami administracyjnymi,
✓ sporządzanie pism administracyjnych,
✓ pomoc prawna.

Potrzebujesz pomocy prawnika?

Potrzebujesz pomocy? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji 24h – zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną, dlatego jak najszybciej zadzwoń i umów się na spotkanie!
Jesteśmy również w miastach: Prawnik Rybnik | Prawnik Żory
Skip to content