Cennik

poznaj koszt usług prawniczych naszej kancelarii

1. porada prawna – 150-200zł
2. konsultacja przez telefon – 200zł*
*(po uprzednim przelaniu honorarium na wskazane konto bankowe lub blikiem na numer 888-888-011 i umówieniu terminu na rozmowę. Przewidziany czas trwania rozmowy nieograniczony).
3. sporządzenie pisma procesowego (pozew, wniosek) – od 300zł
4. sporządzenie apelacji – od 600zł
5. koszt prowadzenia sprawy sądowej – ustalany jest indywidualnie z klientem biorąc pod uwagę nakład pracy i czas poświęcony na analizę akt

dokumenty prawnik

Prowadzenie sprawy

Koszt prowadzenia sprawy ustalany jest indywidualnie z każdym klientem biorąc pod uwagę : nakład pracy pełnomocnika, czas poświęcony na przygotowanie pisma, czas spędzony z klientem na rozprawie, ewentualne wyjazdy do organów procesowych lub zakładu karnego.

Pakiet VIP

istnieje możliwość wykupienia w Kancelarii pakietu VIP który gwarantuje reprezentowanie klienta na każdej rozprawie z udziałem zawodowego stałego pełnomocnika adwokata lub radcy prawnego, brak stałej opłaty za udział w rozprawie niezależnie od liczby godzin trwania rozprawy, osobiste konsultacje z wybranym zawodowym pełnomocnikiem, bezpłatne konsultacje prawne i telefoniczne , wizyta domowa pełnomocnika u klienta w razie jego choroby i wieku starszego. Koszt Pakietu VIP wynosi 100 procent opłaty podstawowej.

Skip to content